Dřívkové vařiče – dřívkáče, jsou velice oblíbené vařiče v přírodě. Plynový vařič je fajn pro okamžitý ohřev, ale kdo nespěchá a má rád pohled do plamenů, ten si tento způsob zamiluje. Výhodou je, že se nemusí zakládat a následně uklízet ohniště. Dá se „krmit“ malými klacíky, nebo nařezanými a naštípanými menšími polínky. Zároveň se v něm dá topit pevným lihem, nebo gelem. Nebo se dá také použít jako závětří pro lihový vařič na tekutý líh.

Zobrazuji všech 8 výsledků

Dřívkáč Plamínek XXL

Original price was: 1 350 Kč.Current price is: 945 Kč.
Plamínek XXL je kompaktní, skládací dřívkový vařič - dřívkáč, díky kterému můžete během krátké chvíle rozdělat oheň a uvařit si kávu/čaj, opéct buřt, nebo se pustit do vyššího kulinářského umění. Oheň můžete rozdělat jak klasicky za pomocí chrastí a dřívek, tak lze dřívkáč použít jako závětří pro pevný líh, nebo lihový vařič na tekutý líh . Dřívkáč je vyrobený z nerezu o tloušťce 0,8 mm (kříž 1,5 mm) a jako komplet obsahující dřívkáč, podložku a rošt (kříž i mřížka) váží 1139 g.

Titanový skládací dřívkáč s roštem a popelníkem

1 949 
Titanový skládací dřívkový vařič -  dřívkáč, je kompaktní a ekologicky šetrný vařič určený pro vaření jídla v přírodě, nebo jako bezpečnější způsob rozdělání otevřeného ohně. Dřívkáč je praktický v tom, že v něm lze nejen topit dřevem, ale dá se do něho umístit například lihový vařič (na pevný i tekutý líh) a on pak slouží jako závětří a rošt. Jeho jednoduchá konstrukce z něj činí spolehlivého a praktického pomocníka.

Dřívkáč Plamínek L

Original price was: 750 Kč.Current price is: 490 Kč.
Plamínek L je kompaktní, skládací dřívkový vařič - dřívkáč, díky kterému můžete během krátké chvíle rozdělat oheň a uvařit si kávu/čaj, opéct buřt, nebo se pustit do vyššího kulinářského umění. Oheň můžete rozdělat jak klasicky za pomocí chrastí a dřívek, tak lze dřívkáč použít jako závětří pro pevný líh, nebo lihový vařič na tekutý líh . Dřívkáč je vyrobený z nerezu o tloušťce 0,6 mm (kříž 1,5 mm) a jako komplet obsahující dřívkáč, podložku a rošt (kříž) váží 463 g.

Dřívkáč Plamínek kónický

Original price was: 750 Kč.Current price is: 490 Kč.
Plamínek kónický je kompaktní, skládací dřívkový vařič - dřívkáč, díky kterému můžete během krátké chvíle rozdělat oheň a uvařit si kávu/čaj, opéct buřt, nebo se pustit do vyššího kulinářského umění. Oheň můžete rozdělat jak klasicky za pomocí chrastí a dřívek, tak lze dřívkáč použít jako závětří pro pevný líh, nebo lihový vařič na tekutý líh . Dřívkáč je vyrobený z nerezu o tloušťce 0,6 mm (kříž 1,5 mm) a jako komplet obsahující dřívkáč, podložku a rošt (kříž) váží 435 g.

Dřívkáč Plamínek M

Original price was: 660 Kč.Current price is: 440 Kč.
Plamínek M je kompaktní, skládací dřívkový vařič - dřívkáč, díky kterému můžete během krátké chvíle rozdělat oheň a uvařit si kávu/čaj, opéct buřt, nebo se pustit do vyššího kulinářského umění. Oheň můžete rozdělat jak klasicky za pomocí chrastí a dřívek, tak lze dřívkáč použít jako závětří pro pevný líh, nebo lihový vařič na tekutý líh . Dřívkáč je vyrobený z nerezu o tloušťce 0,6 mm (kříž 1,5 mm) a jako komplet obsahující dřívkáč, podložku a rošt (kříž) váží 331 g.